2207
2023
İstanbul,Sineklik,  Montaj, Tamir ,Servisi

İstanbulda Sineklik Montaj Tamir Servisi

İstanbulda Sineklik  Montaj Tamir Servisi olarak İstanbul Avrupa yakasında hizmet veriyoruz. Büyük projelerde Anadolu yakasınada servisimiz bulunmaktadır. Benzersiz ürün kalitesi ve geniş dağıtım ağı ile sizlerin hizmetindeyiz. İster internet üzerinden isterseniz İşyerimizde inceleyebileceğiniz ürünlerimize hayran kalacaksınız.

İstanbul Sineklik Modelleri

Plise Sineklik (Pileli Sürgülü sineklik sistemi) olarakta anılmaktadır. Evlerde, İşyerlerinde kısacası tüm yaşam alanlarında İstanbul gerekse Tüm Türkiyede en çok tercih edilen üründür. Kurulumundan kullanımına kadar konforlu bir alan sunar. Plise sineklik evinizin sinek, haşere, polen, kuş ve benzeri istenmeyenlerin koruyucusudur. Kapı ve pencerelerinize uygulanmaktadır. Şık tasarımı ve rahat kullanımı ile evinizi korumaktadır.

Pileli Sineklikler adından da anlaşılabileceği gibi katlar halinde oluşmuş pileli sistem tüle sahiptir. 1.40 metre genişlik, 2.60 metre yüksekliğe kadar uygulama yapılabilmesi büyük avantajlarından bir tanesidir. Bu tip büyük ölçülerin alternatifsiz tek sistemi plise sinekliktir. Her türlü iklim şartına meydan okuyabilecek kalitedeki ithal ve son derece kaliteli özel akordiyon şeklinde tül ile donatılmışlardır. Bu sistemin bir diğer avantajı da zig zag tülü sayesinde kendini daha kolay fark ettirir. Kaza ve çarpmalara karşı daha belirgin bir yapıya sahiptir.

Double Sineklik (Double sineklik sistemi) ise büyük sürgülü sistemlerde kullanıma olanak sağlamaktadır. Fiyatı normal pileli sinekliğe göre %10 gibi daha fazla ücret farkına neden olmaktadır. Yüksek kalitede huzurlu mekanların olmasını sağlamaktadır. Modeller, cam ve kapılarınızın genişliğine göre belirlenmektedir. Ölçü genişliği arttıkça kullanılması gereken kanat sayısı fazlalaşır. Doğramaların rengine uygun şekilde renk tercihinde de bulunabilirsiniz.

Menteşeli Sineklik (Menteşeli sineklik sistemi) aslında hepimizin bildiği ve yıllarca evimizde olmasa bile misafirliğe gittiğimiz evlerde mevcut olan sineklik modelidir. Fiyat bakımından en uygunu kullanım açısından ise açılıp kapanma olayı olduğu için yer kapladığı için yerini yavaş yavaş pileli sineklik modeline devretmektedir. Bir menteşe yardımıyla açılıp kapanan üründe, dayanıklı çerçeve ve Avrupa standartlarına uyumlu yapıda tül kullanılır. İstanbul sineklik ihtiyacında çözüm arayanlar, bu son derece kaliteli modeli tercih edebilir.

İstanbulda Sineklik Tamir Montaj Servisi

Profesyonel bir montaj, sinekliklerin uzun süreli kullanımı için ilk koşuldur. Alanında deneyimli ekibimiz, İstanbul'un farklı noktalarında bulunan evinize gelerek sorunsuz bir montaj işlemi gerçekleştirir. Uzun ömürlü sineklik kullanımının en önemli kuralı, sorunsuz bir montajdan geçer. Bu konuda profesyonel olan ekibimiz, eksiksiz şekilde kurulum işlemini tamamlar. Verdiğiniz ölçülere uygun şekilde üretilen ürünlerimiz, yıllarca kullanılsa bile herhangi bir hasara uğramaz. Akardeon sineklik, Katlanır sineklik, Plise sineklik, Menteşeli sineklik , İçeri açılan sineklik, Sürgülü sineklik, Kapı sineklik, Pencere sineklik, Sineklik modelleri, Sineklik fiyatları için 0507 241 43 45 - 0535 297 0577 arayabilirsiniz.