Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Duvar lambiri kaplama , PVC Lambiri ürünler ısıya neme ve darbeye karşı dayanıklıdır. Dekorasyonda modern mimariyi geçmişle birleştiren geleceğe uzanan dekoratif ürünler. İç ve dış dekorasyonda geçmişin ve bugünün mimarisi poliüretan dekoratif ürünlerde birleştiriyoruz.

Duvar Lambri, dekorasyon‘da çığır açacak yepyeni bir trend başlıyor. Son teknoloji ürünü sert polimer malzemeden, suya rutubete dayanıklı dekoratif duvar ve tavan lambrisi. Köpük değildir. Çok dayanıklıdır.  PVC lambri, çok çeşitli amaçlar için kullanılan bir plastik lambiri türüdür. İç ve dış cephe kaplama, kaplama, çatı kaplama ve daha fazlası için kullanılabilir. PVC lambri fiyatları tipik olarak diğer lambri türlerinden daha uygundur.

Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri Duvar lambiri kaplama, PVC Lambiri

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA