Evinizin odalarını duvar kağıtlarıyla özgün ve orijinal olacak şekilde düzenleyin. Çok hızlı ve verimli bir şekilde, oturma odasında, yatak odasında, salonda, koridorlarda, mutfağınızda veya evinizin her alnında yepyeni bir görünüm elde edebilirsiniz. Resimli duvar kağıtlarıyla tüm odalarınız tamamen değişmiş görünecek ve duvarlar tamamen yeni bir boyut kazanacaktır. Örneğin oturma odanızda ferahlık istiyorsanız manzaralı duvar kağıtları doğru çözümdür. 3D duvar kağıtları çok çekici, ama aynı zamanda rahat bir atmosfer yaratacaktır. Bu doğrultuda Altav Yapı olarak İstanbulda duvar kağıdı hizmetlerini yılların vermiş olduğu tecrübe ve uzman kadromuzla yürütmekteyiz.

Bu tür duvar kağıdını ayarladığınızda, aile üyelerinizle evde olduğunuzda zamanınızın çoğunu harcadığınız alanda hoş bir atmosfer yaratacak görünüme hayran kalacaksınız. Olağandışı desenler, çıkıntılar, süs eşyaları, manzaralar, odalarınızın lüks görünümüne katkıda bulunacaklar. Stili olduğu kadar kaliteli olması da oturma odanızı tam bir parlaklıkla süsleyecektir. Bu şekilde, uzun sürecek harika bir dekorasyona sahip olacaksınız ve konuklarınızın her biri hayran kalacak. Bu duvar kağıtları, salonda, yatak odalarında, çocuk odasında vb. Ayarlanabilir. İlham verici koleksiyonumuza göz atın; gözünüze çarpan büyüleyici örnekleri göreceksiniz!

Renkli duvar kağıdı kadar ilgi çekici birkaç tasarım öğesi vardır. Bir duvar kağıdının eğlenceli bir desen veya beklenmeyen bir şekilde basit bir şekilde eklenmesi, anında bir yer açabilir. Tamamen kağıda yerleştirilmiş odalardan koyu cetvelli duvarlara sahip alanlara kadar favori duvar kağıdı tasarım fikirlerimizi internet sitemizden görebilirsiniz. Dekorasyon tarzınız ne olursa olsun, ona uygun muhteşem bir duvar kaplaması vardır.

Sizlerde duvarlarınızı eşsiz manzara resimleri, 3d boyutlu görüntüler, benzersiz desenlerle süslemek istiyorsanız arayın görüşelim.