2811
2018
baklava ayna duvar kaplama, ayna duvar kaplama, duvarda ayna, dekoratif ayna, yatak odası baklava ayna, salonda baklava ayna, koridorda ayna

Baklava ayna duvar kaplama ile zerafeti yansıtın

Büyük bir aynanın asılmasının bir odanın dinamiklerini anında dönüştürdüğünü biliyoruz, bu yüzden kavramı bir adım daha ileriye götürmek ve aynalanmış cam panelleri tüm bir duvar üzerinde sabitlemek nasıl? İster şık, gevrek, ister sıkıntılı ve vintage olsun, mütevazi aynanın gücü büyük çapta yapılırken maksimuma çıkarılabilir. Bu parlak fikirlerle yansıtmak için biraz zaman ayırın…
 
Duvar Kaplama Aynalar, özellikle banyoda, tüm önemli depolamayı gizlemek için mükemmeldir, böylece minimalist çizgileriniz ve keskin yüzeyleriniz bu şekilde korunabilir. Aynayı zemine doğru çekerken, burada olduğu gibi, duvara monte edilmiş bir tuvalet ve havzanın gözünüzün önünde sihirli bir şekilde 'yüzer' görünmesini sağlayacak ilginç bir görünüm yaratır. Ayna çok çalışkan, çok yönlü bir malzemedir, ancak bu ışıltılı görünmesini sağlamak için düzenli bir dirsek gresine ihtiyaç duyduğunu unutmayın - aynı zamanda buhar birikimini önlemek için iyi havalandırma veya gizli ısı pedleri.
 
 
Gerçekten büyük bir alanınız varsa, bazen daha çok nişan almasını önlemek için daha fazla şey yapmanız gerekir. Izgaralı bir aynanın kullanımı, odayı genel olarak büyütürken bir genişlemeyi kırmanın harika bir yoludur. Ayrıca, hafif bir kenar ile sofistike bir görünüm yaratır. Ayrıca ızgara çizgileri arasında zahmetsizce bir kapıyı veya gardırobunu gizleyebilirsiniz.
 
 
Eğer bağbozumu büyük bir hayranı iseniz, mütevazı bir duvar sanat eserine dönüştürür bu antika ayna cam, bu zemin seviyorum. Aynanızın ne kadar sıkıntılı olmasını istediğinize bağlı olarak farklı patinaj seviyelerine dikkat edin ve daha otantik bir dokunuş için her bir kesişme noktasında dekoratif çiviler kullanın. Mükemmel olmayan bitim, aynı zamanda, tam yağlı bir ovma ve sıkça parlatmanıza gerek olmadığı anlamına da gelir. 
 
 
Ayna büyük bir panelde en-ayak kaplı bir yarı bölme bölümü hemen hemen ortadan kaybolacaktır. Bu banyoda geniş, uzun boylu ayna, ailenin birkaç üyesi için bir kerede hazırlanıp, bu klasik şemaya düzgün ve unfussy bir görünüm kazandıracak kadar geniştir. Tamam, bu yüzden tam bir duvar olmayabilir, ancak bu yine de yansıtılmış panelleri kullanmak için ilginç bir yoldur. Bir kahvaltı çubuğunun altındaki arka duvar, nadiren bir odanın belirleyici bir özelliğidir, ancak basit bir aynalı panel ekleyerek çarpıcı bir özelliğe dönüşmüştür. 
 
 
Büyük aynalar, koridorlar için her zaman dar orantıları genişletmek için bir nimettir. Bağımsız bir model veya duvara asmak için yer yoksa, niçin aynaya yansıtılmış bir kiremit bloğunu takmayı ve ışığın içeri girmesini engellemeyin? Konsol masanızı ve porterinizi önünüzde tutup duvar lambalarını da buraya sabitleyebilirsiniz. 
 
 
Birçok şirket, boyutlarınıza ve tarzınıza uyacak şekilde aynaları keser. Kağıdı hafif ve havadar bir his için çerçevesiz tutun veya ek tanım için yapılmış bir çerçeve veya ızgara alın.
 
 
Yatağınızın arkasındaki tüm duvarı yansıtırken başınızın üzerinde küçük bir tasarımın asılmasına gerek kalmadan alanın yanılsamasını yaratabilirsiniz. Duvar alanından kısaydınız ama hala yatak odanızda ayna istiyorsanız mükemmeldir.Eğer yatağınızın arkasında tam boy bir aynaya sahip olmayı düşünmüyorsanız, neden duvarın üst yarısına, başınızın hemen üstüne takılmıyorsunuz? Hala daha ince bir şekilde, alanı daha büyük hissettirecek.
 
 
Aynayı başka bir malzeme ile karıştırarak - bu durumda mantar - çarpıcı çizgili bir desen oluşturmak için gerçekten ilginç bir görsel etki yaratabilirsiniz. Tadına göre dikey veya yatay şeritler halinde deneyin.