0801
2021
duvar ayna kaplama fiyatları, duvar ayna kaplama nedir, duvar ayna kaplama modelleri, Duvar ayna Kaplama m2 fiyatları, duvar ayna kaplama, istanbul

Duvar ayna kaplama fiyatları ve modelleri nedir?

Duvar ayna kaplama nedir, Duvar ayna kaplama modelleri ve Duvar ayna kaplama m2 fiyatları nelerdir? Altav Yapı olarak 30 yılı aşkın sektöredeki tecrübelerimize dayanarak Duvar ayna kaplama sistemlerini açıklamaya çalışacağız. Duvar ayna kaplama, dekorasyon alanında kullanılmaya başlanan mükemmel bir üründür.

Duvar Ayna Kaplamanın Avantajları?

Duvar Ayna Kaplamalar, bir dizi standart, en çok aranan boyutlarda ve özel yapım formatlarda mevcuttur. Bir Duvar Ayna Kaplama avantajı, mutfağınızda, oturma odanızda veya başka bir odada Duvar Ayna Kaplamaları kullanıyor olun, istenen dekoratif etkiyi elde etmek için geniş bir renk yelpazesidir. Herhangi bir iç mekanın sahnesine uyum sağlar.

  • Bu, Duvar Ayna Kaplamalarını çift kaplamalı tabanla öne çıkarır,
  • Kusur veya kalıntı olmaz ve eğrilik veya bozulma olmaz.
  • Altav Duvar aynaların dekoratif plakaları, atık aynalara veya Asya aynalarına özgü olarak herhangi bir paslanma eğilimi göstermez.
  • Aynalı duvar plakaları, güvenilir kalite için yenilikçi teknoloji kullanılarak oluşturulur.
  • Duvar Ayna Kaplamalarını CNC ile kesmek, işlemek ve yapmak için en son teknoloji ekipman ve işleme merkezleri ve herhangi bir şekilde bitmiş, çoğu rakip üründe bulunmayan son derece hassas bir şekilde oluşturulmuştur.

Duvar Ayna Kaplama Modelleri

Ayna duvar kaplamalarında yüzlerce model bulunmaktadır. Bunlardan Bronz ayna duvar Kaplama, Düz ayna duvar kaplama, Eskitme ayna duvar Kaplama, Baklava desenli Duvar ayna Kaplama, Yatak odası Duvar ayna Kaplama, Antik Duvara ayna kaplama  ve diğer Duvar Ayna Modellerinin tamamı stoklarımızda mevcuttur. 

Genel olarak, duvar kaplama aynalar hakkındaki bilgimiz tamamen pratiktir, ana amaçlarını yerine getirmeleri için onları nasıl ve nereye yerleştireceğiz. Bu arada aynayı dekoratif bir unsur olarak kullanarak ilginç sonuçlar elde edebilirsiniz. Tabii ki ayna, mobilya veya avize gibi bağımsız bir mobilya parçası değildir. Sadece iç mekana değil, aynı zamanda apartman tasarımının önemli bir unsuru haline gelebileceği uygun bir ortama ihtiyacı var.

Duvar ayna Kaplama m2 fiyatları

Duvar kaplama aynaların fiyatları, model, ölçü ve sipariş adetine göre değişmektedir. Bronz ayna fiyatları ile düz çizgili ayna fiyatları farklıdır. CNC kesim ayna ile normal kesim ayna arasındada doğal olarak farklılık oluşmaktadır. Diğer unsurlar çok ufak parametrelerdir. Evinizin görünümünü değiştirmek veya kendinizinkini önermek için fikirlerimizi kullanın. Aynalar, alanı ayarlamanın ve yeni vurgular eklemenin harika bir yoludur. Deney yapmaktan korkmayın: onarımlar veya mobilya değişiklikleri gibi daha sert önlemlerin aksine aynalar, iç mekanı çok az çabayla yenilemeye yardımcı olacaktır.,