0607
2020
Baklava Ayna Nedir, baklava aynanın Avantajları, baklava ayna Fiyatları, baklava ayna firması,baklava ayna montaj

Baklava Ayna Nedir? Avantajları ve Fiyatları

Baklava Ayna Nedir?

Baklava ayna, adındanda anlaşılacağı üzere daha çok baklava şekline benzeyen, nizami ölçülerle, 4mm kalınlığında flotal aynaların kare şeklinde kesilerek ortaya çıkarılmasıdır. Baklava dilimli ayna olarakta ifade edilirken, Füme, bronz, şeffaf, mavi ve yeşil renk seçeneklerinde üretilerek istediğiniz alana montajlanır. Oldukça şık ve dekoratif bir ayna modelidir.

Baklava Aynanın Avantajları

Yaşam alanlarında ayna unsurları sadece güzel ve şık durmasıyla değerlendirilmiyor, aynı zamanda birçok özelliği vardır. Yaşam alanlarımız baklava ayna modelleriyle  düzgün bir şekilde dekore edilmişse, birçok avantajı da beraberinde getirir;

  • Temizlenmesi kolay ve hijyeniktir.
  • Odada geniş ışık ve parlaklık akışı sağlar; 
  • Baklava ayna parçacıkları kolaylıkla duvarların düzensiz bölümlerini süsleyebilir; 
  • Baklava aynayla en zor bölümleri, girintili duvarlarını süsleyebilir; 
  • Baklava ayna tasarımlarıyla, odanın alanını görsel olarak genişletebilir veya daraltabilirsiniz; 
  • Kullanılan cam yada malzeme kalitesine göre dayanıklı yüzeye sahip olursunuz; 
  • Baklava aynanın bakımı ve temizlenmesinde özel kimyasallar gerektirmez.

Baklava Ayna Fiyatları

Baklava dilimli ayna fiyatları,  ebat ve ölçülerine göre değişebilmektedir. Büyük ölçekteki aynalar için size kampanyalar sağlayarak alım kolaylığı oluşturabiliriz.  Altav Dekoratif Baklava Ayna’nın oluşturduğu tüm ürünler tamamen pürüzsüz bir şekilde yapılarak en iyi parlaklığı sağlar. Tamamen kaliteli ürünlerimiz en hızlı şekilde kargoya verilerek teslim edilmektedir. Metrekare üzerinden hesaplanan ayna fiyatları müşteri odaklı olarak belirlenir. Gümüş takviyesi ile üretilen özel aynalar aynı zamanda güzel bir hediye niteliği de taşır.