Neostill Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Neostill Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna montajı yapılmıştır. Neostill dekoratif baklava desenli aynalar, şirketlerin koridorlarında, salonlarında hatta oturma odalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. NEOstil aynalarımızda Bronz, Siyah, Beyaz, Füme ve Antik renklerimiz mevcuttur. 

Baklava Aynalarımız 5 Yıl Garanti, Ücretsiz Keşif, En Uygun Fiyat ve Sorunsuz Montaj. Aynalar günümüzde ev, ofis, mağaza, kuaför salonları, cafeler, oteller vb çok alanda farklılık yaratmak için uygulanabilir. Özellikle aynalar doğru yerlere konulduğu takdirde küçük bir mekanı büyük ölçüde büyütebilir. Aydınlık derinlik ve ferahlık vermesinin yanında dekoratif bir görüntü güzelliği yaratabilir. Aynalar ölçüleri belirlendikten sonra CNC kesim masasında kesimi yapılır. Amaç yapıştırma esnasında oluşacak hataları minimum seviyeye indirmektir. Kesim işleminden sonra ayna kenarları 1 cm. bizote yapılarak evinize iki saat içinde montajı gerçekleştirilir. Modern, estetik ve şıklığın yeni modeli olan baklava dilimli aynaların artık evinize, işyerinize ve özel mekanlarınıza imalatını, satışını ve montajını yapıyoruz. Ayna modellerimiz "ŞİŞE CAM-FLOTAL" aynadır. 

Neostill Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Neostill Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Neostill Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Neostill Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna Neostill Dekoratif Baklava Desenli Duvar Salon Ayna

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA