Çerçeveli Baklava Ayna Kaplama

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Çerçeveli Baklava Ayna Kaplama Duvar montajı yapılmıştır. Giyinme odasına, vestiyere, salonunuza yada ofisinize çok güzel hava verecek çerçeveli baklava aynalar uygun fiyatlara sizleri bekliyor. İhtiyacınız olan tek şey, bir odayı gerçekten öne çıkarmak ise muhteşem bir baklava desen aynalı duvar. İster biraz geniş alanınız olsun, ister çok fazla zorlamadan etkilemeniz gereken küçük bir alanınız olsun. Baklava desenli ayna kaplamalar ısmarlama boyutlarda yapılır. Aynalar gerekirse sertleştirilebilir. Dolap kaplama  ayna çalışmalarında baklava desenli ayna en çok tercih edilen uygulamalar arasındadır. 

Ürünlerimiz %100 orijinal ve özel, siparişe göre üretilir ve istek üzerine özel zamanlarda da temin edilebilir. Altav Ayna Merkezi olarak, Özel şirketlerden tasarım ajanslarına ve bireysel mutfak tadilatlarından büyük tarihi tadilat projelerine kadar hem İstanbulda hem de avrupa ülkelerdeki her tür müşteri ve müşteriyle çalışıyoruz. Fikirlerinizdeki en iyiyi ortaya çıkaracağız.

Çerçeveli Baklava Ayna Kaplama Çerçeveli Baklava Ayna Kaplama Çerçeveli Baklava Ayna Kaplama Çerçeveli Baklava Ayna Kaplama Çerçeveli Baklava Ayna Kaplama Çerçeveli Baklava Ayna Kaplama Çerçeveli Baklava Ayna Kaplama Çerçeveli Baklava Ayna Kaplama Çerçeveli Baklava Ayna Kaplama

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA