Dekoratif Pencere Ayna

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Dekoratif Pencere Ayna uygulamalarında Beyaz Pencere Ayna, Kapaklı Pencere Ayna, Ahşap Pencere Ayna ve Pencere Ayna Modelleri ile en uygun fiyatlara hizmetlerimiz devam etmektedir. Pencere ayna dekorasyonunda dresuar modellerimizde bulunmaktadır. 

Işık yada aydınlatıcı  kullanmadan odanızı hem daha büyük hem de daha hafif göstermek istiyorsanız;  odada 'ikinci bir pencere' oluşturmak için bir ayna kullanın. Bir pencerenin tam karşısına bir ayna yerleştirerek, sadece odaya giren ışığı değil, aynı zamanda size sunulan manzaraları da iyileştirebilir, oturduğunuz yerden evinizden dışarıyı görmenizi sağlayabilirsiniz.

Bu teknikle, iyi yerleştirilmiş bir ayna kullanarak kendi sanatınızı da yaratabilirsiniz Hangi sanatı alacağınızı düşünmeyin veya pencerenizin karşısına yerleştireceğiniz ayna size farklı bir sanat eseri sunacağı için tekrar duvarınıza bakmaktan sıkılmayın. yılın her günü. Kışın karı, ilkbaharda yeni yeşillikleri, sonbaharda kızılları ve yazın  gün ışığını yansıtır. Pencerenizi pencerenin karşısında oluşturmak için birkaç küçük ayna kullanırsanız, bu etki gerçekten ilginç bir şekilde çoğaltılabilir.

İsterseniz, sahip olduğunuz gerçek sanat eserleriyle bu şekilde bir ayna (veya aynalar) da kullanabilirsiniz. En sevdiğiniz tablonun karşısına, odanın herhangi bir yerinden görmenizi sağlayacak bir ayna yerleştirin. Aynı duvarda bir sanat eseriniz ve bir pencereniz varsa, aynaya hangi açıdan baktığınıza bağlı olarak görünümü değiştirmenize izin vermek için karşıt duvara, ikisi arasında ortalanmış bir ayna bile yerleştirebilirsiniz. Manzara karışımı, hem dışarıdaki manzara hem de en sevdiğiniz tablo.

Aynalar, boş duvarlarda güzel manzaralar yaratmanın harika bir yoludur. Bunun gibi aynalı pencereleri kullanarak odanın diğer tarafındaki duvarlardan bahçenizi görebilirsiniz.

Dekoratif Pencere Ayna Dekoratif Pencere Ayna Dekoratif Pencere Ayna Dekoratif Pencere Ayna Dekoratif Pencere Ayna Dekoratif Pencere Ayna Dekoratif Pencere Ayna Dekoratif Pencere Ayna Dekoratif Pencere Ayna Dekoratif Pencere Ayna Dekoratif Pencere Ayna

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA