Geometrik CNC Kesim duvar kaplama ayna

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Altav Ayna Merkezi olarak ev, iş, ofis, mağaza, avm gibi yaşam alanlarınızda  bulunan duvarlarınıza istenilen model ve ayna kesimleri ile ayna kaplama işlemlerini yapmaktayız. Firmamız Bölgede bir çok yere çeşitli ayna montajlarını sorunsuz ve garantili bir şekilde yapmaktadır. Kullanılan tüm aynalarımız birinci kalite olan şişecam ürünleridir. Duvar ayna kaplama işlemleri özen ve titizlikle yapılmalı, özel olarak kullanılan ayna silikonu ve çeşitli ayna yapıştırma malzemeleri ile güvenli bir şekilde montalamasını yapmaktayız.

Baklava dilimli ayna, geometrik ayna, çerçeveli, çerçevesiz ayna, varak ayna, salon, banyo gibi bir çok yerlere duvar ayna kaplama işlemi yapılarak şık, estetik ve modern görünümler sağlamaktayız. Füme, bronz, flotal, gümüş gibi ayna renklerimiz ile cnc kesim makinelerimiz ile istenilen aynalarınızın kesimleri yapılmaktadır.

Geometrik CNC Kesim duvar kaplama ayna Geometrik CNC Kesim duvar kaplama ayna Geometrik CNC Kesim duvar kaplama ayna Geometrik CNC Kesim duvar kaplama ayna

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA