2020 mutfak tezgah arası cam modelleri

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

2020 yılına yaklaştığımız şu günlerde Mutfak tezgah arası cam panellerde muhteşem modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Mutfak tezgah arası cam için bir fotoğraf seçilmesi 

Herhangi bir çizim tezgah arası cam yüzeyine uygulanabilir, ancak önce seçilmelidir. Mutfağın tasarımıyla uyumlu olmalıdır. Bir fotoğraf bulmanın birkaç yolu vardır. İlk olarak, sitemiz üzerinden kendi tasarımlarımıza bakabilirsiniz. Aramayı kolaylaştıran temalı bölümler var. İkincisi, kendi fotoğraflarınızı kullanmak mümkündür. Tabii ki, onlar için, önce ön işlem gereklidir. Üçüncü olarak, çok sayıda fotoğrafta ilginç fotoğraflar seçilebilir. Maliyetleri düşük. Böyle bir fotoğraf indirilir ve tezgah arası cam imalatı için bize gönderebilirsiniz. Dördüncüsü, varyant en ilginç, ama aynı zamanda en pahalı olanıdır. Mutfak için tamamen orijinal bir önlük almanızı sağlar. Müşteri kendi isteklerini söyler uzmanlarımız tarafından o görüntü oluşturulur. 

Mutfak tezgah arası cam için en cam seçimi 

Temperli Cam : güçlü ısıtmadan sonra, iç taraf yumuşak kalırken, dış taraf keskin bir şekilde soğuyarak sertleşir. Dayanıklıdır kırılması neredeyse imkansızdır. Seçilen görüntü rahatlıkla üzerine işlenebilir. Yüksek derecede ısı ve sıcaklığa dayanabilir. 

Ham cam : takmadan önce çalışmaz. Orijinal formda kullanılır. Maliyeti düşüktür. 

Tripleks Cam : iki cam tabakası arasına bir film konur, bu ısıtıldığında ve preslendiğinde camı birbirine yapıştırır. Istikrarlı, dayanıklı kaplama olarak tercih edilir. Muhteşem görünüm ve uzun ömür sağlar.

2020 mutfak tezgah arası cam modelleri 2020 mutfak tezgah arası cam modelleri 2020 mutfak tezgah arası cam modelleri 2020 mutfak tezgah arası cam modelleri 2020 mutfak tezgah arası cam modelleri 2020 mutfak tezgah arası cam modelleri 2020 mutfak tezgah arası cam modelleri

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA