Silivri Baklava Ayna Modelleri Baklava Ayna Fiyatları

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Silivri ilçemiz için baklava ayna, dekoratif baklava ayna, baklava kesim ayna modellerimizle hizmetimiz bulunmaktadır. Silivri baklava ayna montajında, dekoratif ayna tasarımında uzman işçilik ve uygun fiyat güvencesi ile hizmet sunmaktayız. Altav Yapı olarak iç mekan tasarımında yılların tecrübesi ve son teknoloji cnc tezgahlarımızla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Silivri ilçemiz için hazırlamış olduğumuz son baklava ayna modellerimize sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Peki baklava ayna, dekoratif aynaların iç mekana kattığı özellikler nelerdir. Dekoratörler ve iç mimar tarafından iç mekan bölümündeki baklava ayna paneli, mekanı modelleme ve karmaşık tasarım problemlerini çözme sürecinde aktif olarak kullanır. Baklava ayna bitirme öğesinin benzersiz yansıtıcı etkisi yaşam alanlarındaki eksiklikleri kolayca düzeltmeyi mümkün kılar:

Dekoratif baklava ayna döşemesinin boşluğu görsel olarak genişletebilmesi nedeniyle dar odaların asimetrik konfigürasyonunu değiştirebilir; karanlık odalarda doğal ve yapay aydınlatma miktarını artırabilir;

Stüdyo tarzı dairelerde sahte pencereler veya bölmeler olarak yansıtıcı etkiye sahip bir baklava ayna panel kullanıldığında küçük ölçekli odalara derinlik ve hacim kazandırmak; duvarları, çapraz düzende elmas şeklindeki bir dizi kiremit veya büyük ve küçük boyutlu parçaları olan tabandan tavana süslemeden oluşan bir dikey panel ile duvarlara bakacak şekilde, düşük odalardaki tavanların yüksekliğini artırmak için kullanılabilir.

Silivri Baklava Ayna Modelleri Baklava Ayna Fiyatları Silivri Baklava Ayna Modelleri Baklava Ayna Fiyatları Silivri Baklava Ayna Modelleri Baklava Ayna Fiyatları Silivri Baklava Ayna Modelleri Baklava Ayna Fiyatları Silivri Baklava Ayna Modelleri Baklava Ayna Fiyatları

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA