Esenyurt Baklava Ayna Duvar Kaplama

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Esenyurt Baklava Ayna Duvar Kaplama firması olarak en uygun fiyatlara baklava ayna montajı yapıyoruz. Dekoratif baklava ayna duvar kaplama çalışmalarında itina ve profesyonel ustalarımız ile yapılmaktadır.

Baklava Ayna yapılacak yerin ölçülerini gönderin. Baklava ayna renginizi seçin. Baklava ayna deseni için yardımcı olalım. Ayna Kesiminizi yapıp Türkiye'nin her yerine gönderelim%100 Baklava Ayna ürünlerinde Şişecam'ın ürettiği ve tavsiye ettiği %100 Orijinal Flotal Ayna kullanıyoruz. Uzak doğu ürünleri gibi ikininci kalite ürünler kullanmıyoruz.Nakliye & MontajDilediğiniz baklava ayna rengini, modelini seçin. İtina ile kesimini ve paketlemesini yapalım.

Tüm Marmara Bölgesine lokal hizmet verirken ,Türkiyenin dört bir yanına gönderim sağlamaktayız. Baklava ayna son yılların en popüler dekorasyonlarından biri olarak hayatımıza girmiş bulunmaktadır. Baklava ayna uygulanacak her alan için ayrı bir şekilde ölçülendirilir.Baklava ayna uygulamasında renk seçenekleri mevcuttur (bronz, beyaz, füme, antika vb.)Baklava aynada asıl olan çerçeve seçimidir. Çerceve bu uygulamanın makyajı halindedir. Aynalarımız flotal ayna olmakla beraber 1.sınıf Şişecam ürünüdür. Piyasada Paşabahçe diye ayrı bir sınıflandırma yapılmaktadır fakat ikiside aslında aynı üründür. Ayna montajlarımızda kullandığımız silikon markası henkel markasının ürettiği "sista" marka silikondur. Bu ürünü kullanmamızın nedeni Şişecam'ın tavsiye ettiği firma olmasından dolayıdır.

Esenyurt Baklava Ayna Duvar Kaplama Esenyurt Baklava Ayna Duvar Kaplama Esenyurt Baklava Ayna Duvar Kaplama Esenyurt Baklava Ayna Duvar Kaplama Esenyurt Baklava Ayna Duvar Kaplama

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA