Baklava Ayna Duvar ve Tavan Kaplama

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Baklava Ayna Duvar ve Tavan Kaplama montajı yapılmıştır. CNC kesim özel aynalarımız, hem duvarda hem tavanda oldukça şık bir görüntü oluşturmuştur. 

Aynalı süsleme aslında bir sanattır. Çoğu kişi için aynanın kullanımı, banyoda giyinirken yüzümüzü görebilmekle sınırlıdır. Ya da iyi giyindiğimizi kontrol etmek için evden çıkmadan önce bakabileceğimiz bir referans noktasına sahip olmak.

Dekorasyondaki son trendler, duvarları aynalarla dekore etmenin pratik bir gereklilik olduğunu gösteriyor. Böylelikle, aynaların stratejik olarak bir yere veya başka bir yere yerleştirilmesi yoluyla bir evin tüm özelliklerini maksimum düzeyde kullanabiliriz. Bununla birlikte, her şey odanın büyüklüğüne, tarzına, rengine, şekline ve doğal ışığına bağlı olacaktır. Ve ayrıca aynanın o alanda gerçekten oynaması gereken işlev. Bazen sadece yeri büyütmek için oradalar ve diğerleri ışık hissini çoğaltmak için. Yine de diğerleri yalnızca bakılması gereken aynalardır, ancak stil dolu ve bizimle ve evimizle uyum içinde.

Baklava Ayna Duvar ve Tavan Kaplama Baklava Ayna Duvar ve Tavan Kaplama Baklava Ayna Duvar ve Tavan Kaplama Baklava Ayna Duvar ve Tavan Kaplama Baklava Ayna Duvar ve Tavan Kaplama Baklava Ayna Duvar ve Tavan Kaplama Baklava Ayna Duvar ve Tavan Kaplama Baklava Ayna Duvar ve Tavan Kaplama Baklava Ayna Duvar ve Tavan Kaplama Baklava Ayna Duvar ve Tavan Kaplama Baklava Ayna Duvar ve Tavan Kaplama Baklava Ayna Duvar ve Tavan Kaplama Baklava Ayna Duvar ve Tavan Kaplama

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA