CNC Baklava Ayna Modelleri 2020

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

CNC baklava ayna uygulamaları İstanbulun yaşam alanlarında yaygınlaşmaktadır. Özellikle Salon, Giriş, Mutfak gibi zerafeti yansıtan yerlerde Dekoratif baklava ayna uygulamaları artmaktadır. Altav Baklava Ayna olarak Türkiyenin her noktasına CNC baklava ayna gönderimi yapıyoruz. 

Baklava ayna modelleri kare kare ve cnc kesim dediğimiz iki farklı uygulama yapılarak duvarlara döşenir. Özel ölçü ve isteğe göre hazırlanmış dekoratif aynalar, baklava desenli aynalar, boyalı ve işlemeli aynalar, bizoteli, kanallı aynalar, elips ve yuvarlak aynalar, vitraylı aynalar ve daha bir çok alanda modelleri bulabilirsiniz.

Cnc kesim baklava ayna sağdan soldan basık, yukarıdan aşağıdan çekik tarzda görüntüsü olan aynalardır. Eğer duvarlara birebir olarak yani beton üstüne yaptırmak istemezseniz, mdf ve sunta üstüne de dizilerek seyyar bir şekil haline getirilir, duvara çerçeve asar gibi montajlanabilir. Biryerden başka bir yere rahatlıkla taşıyabileceğini şekilde yapılmış olur.

CNC Baklava Ayna Modelleri 2020 CNC Baklava Ayna Modelleri 2020 CNC Baklava Ayna Modelleri 2020 CNC Baklava Ayna Modelleri 2020 CNC Baklava Ayna Modelleri 2020

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA