Geniş Odalar İçin Duvar Kağıdı Uygulaması

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul duvar kağıdı çalışmalarımız başarıyla devam etmektedir. Altav Yapı olarak 3d duvar kağıdı, manzaralı duvar kağıdı, desenli duvar kağıdı uygulamalrını istanbul ve çevre illerimiz için gerçekleştirmekteyiz. Büyük odalar için gerçekleştirdiğimiz son projemizde başarıyla tamamlanmıştır.

Geniş Odalarınız Gözünüze Boş Görünmesin

Büyük oda oldukça bir avantaj. Ancak, duvarların dekorasynu için farkedilebilir bir desene sahip tek renkli parlak duvar kağıdını veya duvar kağıdını seçmemek daha iyidir, aksi takdirde oda rahatsız edici bir boşlukla ortaya çıkar. Odanın sesini görsel olarak azaltmak için, koyu tonlara sahip duvar kağıtlarını seçin. 

Koyu duvar kağıtları, alan sıkıştırma yanılsamasını yaratacak ve daha büyük bir odayı küçültecektir.

Büyük bir desen ile duvar kağıdı. Monogramlanmış desenlere sahip duvar kağıtları için geniş bir oda en iyisidir. Duvarlarda ve canlı mobilyalarda aktif dekoru kullanmazsanız, desen oldukça kontrast oluşturabilir. Burada bir oran hissi önemlidir.

Dikey çizgili duvar kağıdı. Dikey çizgili duvar kağıdı, düşük geniş odanın oranlarını başarıyla dengeleyip, odanın yüksekliğine dikkat çeker, hacmine değil. Ancak: şerit ne kadar geniş olursa görsel efekt o kadar az belirginleşir.

 

Geniş Odalar İçin Duvar Kağıdı Uygulaması Geniş Odalar İçin Duvar Kağıdı Uygulaması Geniş Odalar İçin Duvar Kağıdı Uygulaması Geniş Odalar İçin Duvar Kağıdı Uygulaması Geniş Odalar İçin Duvar Kağıdı Uygulaması Geniş Odalar İçin Duvar Kağıdı Uygulaması Geniş Odalar İçin Duvar Kağıdı Uygulaması Geniş Odalar İçin Duvar Kağıdı Uygulaması Geniş Odalar İçin Duvar Kağıdı Uygulaması Geniş Odalar İçin Duvar Kağıdı Uygulaması

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA