İstanbul 3D Duvar Kağıdı Modelleri

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Modern teknoloji durmuyor ve şimdi evlerimizin iç duvarlarında, duvar kağıdı, manzara duvar kağıdı ve 3d duvar kağıtları sayesinde su altında gerçekçi bir sualtı dünyası veya odun parçası yaratabiliyoruz. Duvar kağıdı sayesinde çocuklarımıza duvarda veya hayvanat bahçesinde gizemli bir masal dünyası verebiliriz.

3D Duvar Kağıdı

Duvarlar için 3d duvar kağıdı nedir, daha görelim. Arka görüntü, belirli bir tuval üzerine özel bir teknoloji kullanılarak uygulanır ve gerçekçi ve hacimsel bir çizim elde edilir ve size bir ormanın ortasında veya okyanus tabanında olduğunuz hissini verir.

Birçok insan panoramik duvar kağıdını 3D duvar kağıdı ile karıştırır, öyle değildir. Duvarlarda 3D duvar kağıdı, çarpık bir mekansal etkiye sahip dijital görüntüsü sayesinde, sadece panoramik gerçekçi çizim yapmakla kalmıyor, bazen farklı ışık efektleriyle üç boyutlu olarak da yapılıyor.

3d terimi, üç boyutlu anlamına gelir ve çevirir - üç boyutlu. 3D görüntülerin özel bir özelliği, oda alanını yakalamanın ve onların resmini çizmenin etkisidir. Örneğin, ormana giden yol o kadar gerçekçi görünüyor ki ayrılmak istemiyorum.

3B duvar kağıdındaki görüntüler ışığı kıran ve yansıtan parçacıklardan oluşur. Bu nedenle, uzmanlar kendileri için böyle bir kalıbın sesini tamamen açıklamaya yardımcı olan özel bir vurgu oluşturmalarını önerir.

İstanbul 3D Duvar Kağıdı Modelleri İstanbul 3D Duvar Kağıdı Modelleri İstanbul 3D Duvar Kağıdı Modelleri İstanbul 3D Duvar Kağıdı Modelleri İstanbul 3D Duvar Kağıdı Modelleri İstanbul 3D Duvar Kağıdı Modelleri İstanbul 3D Duvar Kağıdı Modelleri

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA