Bina Girişi Tavana Baklava Ayna Edirne

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Edirne Tavana Baklava Ayna Modelleri

Edirne'deki müşterimiz için hazırladığımız baklava ayna modelimiz yüksek teknoloji cnc tezgahımızda kusursuz bir şekilde hazırlanmıştır. Yılların tecrübesi ile profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanan baklava aynamızın montajı başarılı bir şekilde gerçekleşmiştir. Müşterilerimizin güzel günlerde kullanması dileğiyle. Altav yapı olarak İstanbul, Edirne ve çevre illerine baklava ayna, baklava dilimli ayna, baklava kesim ayna, eskitme ayna, hizmetlerini vermekteyiz. Hazırladığımız baklava dilimli ayna veya dekoratif ayna modellerimiz evlerde ( salon, koridor, giriş, tv ünitesi, mutfak tavan, banyo, yatak odası, bina girişi ) işyerlerinde, otel lobilerinde, kuaför salonlarında, güzellik merkezlerinde, vitrinlerde, ve bunun gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Dekoratif baklava aynalar bulunduğu ortama ferahlık katar. alanı genişletir ve alana görsel olarak bir hava katar.

 

Baklava ayna büyük bir zemin veya duvar alanına dekoratif bir hava katacağı gibi koridorda veya banyoda alana genişlik katmak için kullanılabilir. Yansıtıcı bir yüzeye sahip baklava ayna panel harika bir alternatiftir. Baklava dilimli ayna yardımıyla, sadece mekanı modellemek değil, aynı zamanda odalarda önemsiz bir şekilde duran duvarları ve tavan alanlarında mükemmel bir görüntü oluşturmak da mümkündür. 

Duvarların görkemli dekoru, koltuk grubunun üstündeki oturma odasına veya yemek masasının karşı tarafına, yatak odasındaki başlığın üstüne veya mutfaktaki parlak tezgahın üstüne baklava ayna ayrı bir görkem katacaktır . İpucu! Bir ayna paneli yardımıyla, ışık eksikliği sorununu çözebilirsiniz. Çok seviyeli bir aydınlatma sistemini oturma odasındaki bir panelle birleştirerek , ayna yansıma oyununun büyülü ayarı, çok sayıda ışık akışıyla akşamları hüküm sürecek. Oda aynalarının karanlık köşelerine aynaların takılması durumunda, alan görsel olarak daha geniş olacaktır.

Bina Girişi Tavana Baklava Ayna Edirne Bina Girişi Tavana Baklava Ayna Edirne Bina Girişi Tavana Baklava Ayna Edirne Bina Girişi Tavana Baklava Ayna Edirne Bina Girişi Tavana Baklava Ayna Edirne Bina Girişi Tavana Baklava Ayna Edirne Bina Girişi Tavana Baklava Ayna Edirne Bina Girişi Tavana Baklava Ayna Edirne Bina Girişi Tavana Baklava Ayna Edirne

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA