Koridor ayna dekorasyon İstanbul

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Koridor ayna dekorasyonunda farklı bir soluk getiryoruz. Koridor yada antre aynaları, özellikle bir koridorda harika odak noktaları oluşturur. Oturma odanız veya yatak odanız gibi diğer odalarda, genellikle farkında olmadan var olan bir odak noktası, örneğin bir şömine veya güzel yatak gibi. Geliştirilmesi gerekebilir, ancak bir koridor genellikle bir avizeden, güzel bir kulübeden veya bir sanat eseri parçasından oluşturulmuş bir odak noktasına ihtiyaç duyacaktır. Bir ayna, koridor, antre yada işyerinizin lobisinde bir odak noktası oluşturmanıza yardımcı olabilir, özellikle muhteşem bir mum seti ve çiçek buketi veya başka bir zarif ekran sergileyen güzel bir büfenin üzerine asılırsa.
 
Koridorunuzda bir pencerenin hemen dışında muhteşem bir manzaranız var mı? Belki odanıza ve yaşam alanı deneyiminize getirmek istediğiniz nefes kesici bir dağ veya okyanus manzarası? Bu manzarayı odanın her yerinde paylaşmanın bir yolu, manzarayı yansıtan aynalar asmaktır, böylece herkes manzarayı odanın herhangi bir yerinden görebilir. Astığınız aynanın stiline ve boyutuna ilham vermek için baklava dilimli ayna görünümü kullanabilirsiniz. Koridorunuzun tasarım şemasını renklendirmek için de kullanabilirsiniz.

Koridor ayna dekorasyon İstanbul Koridor ayna dekorasyon İstanbul Koridor ayna dekorasyon İstanbul Koridor ayna dekorasyon İstanbul Koridor ayna dekorasyon İstanbul Koridor ayna dekorasyon İstanbul Koridor ayna dekorasyon İstanbul Koridor ayna dekorasyon İstanbul Koridor ayna dekorasyon İstanbul Koridor ayna dekorasyon İstanbul Koridor ayna dekorasyon İstanbul Koridor ayna dekorasyon İstanbul Koridor ayna dekorasyon İstanbul Koridor ayna dekorasyon İstanbul Koridor ayna dekorasyon İstanbul Koridor ayna dekorasyon İstanbul

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA